Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice
VOŠS HOŘICE | Východočeský Oblastní Šipkový Svaz
Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Sezóna 2018/2019 - Zápisy z ligových utkání družstev VOŠS - Skupina A

V této sekci si můžete prohlédnout zápisy z jednotlivých utkání Ligové soutěže družstev VOŠS v každém odehraném kole. Vše je ke stažení ve formátu *.pdf pod tabulkou.

Sezóna 2018/2019 - Ligová soutěž družstev VOŠS - Zápis o utkání A
________________________________________________________________________________________________________
1. kolo
Zase Vedle! - Babinec Hořice
Kanci z Revíru - ŠK Braňka
RŠ Lodín - Měnické Godzilly
Rebelové XXXL Suchá A - Rebelové XXXL Suchá B
________________________________________________________________________________________________________
2. kolo
ŠK Braňka - Zase Vedle!
Expivovar I+H team Hořice - RŠ Lodín
Rebelové XXXL Suchá B - Kanci z Revíru
Měnické Godzilly - Rebelové XXXL Suchá A
________________________________________________________________________________________________________
3. kolo
ŠK Braňka - Babinec Hořice
Zase Vedle! - Rebelové XXXL Suchá B
Rebelové XXXL Suchá A - Expivovar I+H team Hořice
Kanci z Revíru - Měnické Godzilly
________________________________________________________________________________________________________
4. kolo
Babinec Hořice - RŠ Lodín
Rebelové XXXL Suchá B - ŠK Braňka
Měnické Godzilly - Zase Vedle!
Expivovar I+H team Hořice - Kanci z Revíru
________________________________________________________________________________________________________
5. kolo
Babinec Hořice - Rebelové XXXL Suchá B
Rebelové XXXL Suchá A - RŠ Lodín
ŠK Braňka - Měnické Godzilly
Zase Vedle! - Expivovar I+H team Hořice
________________________________________________________________________________________________________
6. kolo
Rebelové XXXL Suchá A - Babinec Hořice
Měnické Godzilly - Rebelové XXXL Suchá B
RŠ Lodín - Kanci z Revíru
Expivovar I+H team Hořice - ŠK Braňka
________________________________________________________________________________________________________
7. kolo
Měnické Godzilly - Babinec Hořice
Kanci z Revíru - Rebelové XXXL Suchá A
Rebelové XXXL Suchá B - Expivovar I+H team Hořice
Zase Vedle! - RŠ Lodín