Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice
VOŠS HOŘICE | Východočeský Oblastní Šipkový Svaz
Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Sezóna 2018/2019 - Zápisy z ligových utkání družstev VOŠS - Skupina B

V této sekci si můžete prohlédnout zápisy z jednotlivých utkání Ligové soutěže družstev VOŠS v každém odehraném kole. Vše je ke stažení ve formátu *.pdf pod tabulkou.

Sezóna 2018/2019 - Ligová soutěž družstev VOŠS - Zápis o utkání B
________________________________________________________________________________________________________
1. kolo
Nároďák Jaroměř B - Nároďák Jaroměř A
Bělský Gumy - Piraně Jaroměř
Pacoši z Nároďáku - Kumburk Nová Paka
Lexa team Růžovka - Kára team Růžovka
________________________________________________________________________________________________________
2. kolo
Nároďák Jaroměř A - Bělský Gumy
Kumburk Nová Paka - Nároďák Jaroměř B
Piraně Jaroměř - Lexa team Růžovka
Kára team Růžovka - Pacoši z Nároďáku
________________________________________________________________________________________________________
3. kolo
Kumburk Nová Paka - Nároďák Jaroměř A
Lexa team Růžovka - Bělský Gumy
Nároďák Jaroměř B - Kára team Růžovka
Pacoši z Nároďáku - Piraně Jaroměř
________________________________________________________________________________________________________
4. kolo
Nároďák Jaroměř A - Lexa team Růžovka
Kára team Růžovka - Kumburk Nová Paka
Bělský Gumy - Pacoši z Nároďáku
Piraně Jaroměř - Nároďák Jaroměř B
________________________________________________________________________________________________________
5. kolo
Kára team Růžovka - Nároďák Jaroměř A
Pacoši z Nároďáku - Lexa team Růžovka
Kumburk Nová Paka - Piraně Jaroměř
Nároďák Jaroměř B - Bělský Gumy
________________________________________________________________________________________________________
6. kolo
Nároďák Jaroměř A - Pacoši z Nároďáku
Piraně Jaroměř - Kára team Růžovka
Lexa team Růžovka - Nároďák Jaroměř B
Bělský Gumy - Kumburk Nová Paka
________________________________________________________________________________________________________
7. kolo
Piraně Jaroměř - Nároďák Jaroměř A
Nároďák Jaroměř B - Pacoši z Nároďáku
Kára team Růžovka - Bělský Gumy
Kumburk Nová Paka - Lexa team Růžovka
________________________________________________________________________________________________________
8. kolo
Nároďák Jaroměř A - Nároďák Jaroměř B
Piraně Jaroměř - Bělský Gumy
Kumburk Nová Paka - Pacoši z Nároďáku
Kára team Růžovka - Lexa team Růžovka
________________________________________________________________________________________________________
9. kolo
Bělský Gumy - Nároďák Jaroměř A
Nároďák Jaroměř B - Kumburk Nová Paka
Lexa team Růžovka - Piraně Jaroměř
Pacoši z Nároďáku - Kára team Růžovka
________________________________________________________________________________________________________
10. kolo
Nároďák Jaroměř A - Kumburk Nová Paka
Bělský Gumy - Lexa team Růžovka
Kára team Růžovka - Nároďák Jaroměř B
Piraně Jaroměř - Pacoši z Nároďáku
________________________________________________________________________________________________________
11. kolo
Lexa team Růžovka - Nároďák Jaroměř A
Kumburk Nová Paka - Kára team Růžovka
Pacoši z Nároďáku - Bělský Gumy
Nároďák Jaroměř B - Piraně Jaroměř
________________________________________________________________________________________________________
12. kolo
Nároďák Jaroměř A - Kára team Růžovka
Lexa team Růžovka - Pacoši z Nároďáku
Piraně Jaroměř - Kumburk Nová Paka
Bělský Gumy - Nároďák Jaroměř B
________________________________________________________________________________________________________
13. kolo
Pacoši z Nároďáku - Nároďák Jaroměř A
Kára team Růžovka - Piraně Jaroměř
Nároďák Jaroměř B - Lexa team Růžovka
Kumburk Nová Paka - Bělský Gumy
________________________________________________________________________________________________________
14. kolo
Nároďák Jaroměř A - Piraně Jaroměř
Pacoši z Nároďáku - Nároďák Jaroměř B
Bělský Gumy - Kára team Růžovka
Lexa team Růžovka - Kumburk Nová Paka