Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice
VOŠS HOŘICE | Východočeský Oblastní Šipkový Svaz
Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Sezóna 2018/2019 - Zápisy z ligových utkání družstev VOŠS - Skupina C

V této sekci si můžete prohlédnout zápisy z jednotlivých utkání Ligové soutěže družstev VOŠS v každém odehraném kole. Vše je ke stažení ve formátu *.pdf pod tabulkou.

Sezóna 2018/2019 - Ligová soutěž družstev VOŠS - Zápis o utkání C
________________________________________________________________________________________________________
1. kolo
RSK Darts team - Letohradští Supi
Jolly Joker A - Medvědi Jablonné
Rampušák team II. - 26 Záchlumí
ŠK Halúska - Rampušák team I.
45 DCRK - DC Circus Opočno
________________________________________________________________________________________________________
2. kolo
Jolly Joker B - RSK Darts team
Letohradští Supi - Rampušák team II.
Rampušák team I. - Jolly Joker A
26 Záchlumí - 45 DCRK
DC Circus Opočno - ŠK Halúska
________________________________________________________________________________________________________
3. kolo
Medvědi Jablonné - Jolly Joker B
Rampušák team II. - RSK Darts team.
45 DCRK - Letohradští Supi
Jolly Joker A - DC Circus Opočno
ŠK Halúska - 26 Záchlumí
________________________________________________________________________________________________________
4. kolo
Jolly Joker B - Rampušák team II.
Rampušák team I. - Medvědi Jablonné
RSK Darts team - 45 DCRK
Letohradští Supi - ŠK Halúska
26 Záchlumí - Jolly Joker A
________________________________________________________________________________________________________
5. kolo
Rampušák team I. - Jolly Joker B
45 DCRK - Rampušák team II.
Medvědi Jablonné - DC Circus Opočno
ŠK Halúska - RSK Darts team
Jolly Joker A - Letohradští Supi
________________________________________________________________________________________________________
6. kolo
Jolly Joker B - 45 DCRK
DC Circus Opočno - Rampušák team I.
Rampušák team II. - ŠK Halúska
26 Záchlumí - Medvědi Jablonné
RSK Darts team - Jolly Joker A
________________________________________________________________________________________________________
7. kolo
DC Circus Opočno - Jolly Joker B
ŠK Halúska - 45 DCRK
Rampušák team I. - 26 Záchlumí
Jolly Joker A - Rampušák team II.
Medvědi Jablonné - Letohradští Supi
________________________________________________________________________________________________________
8. kolo
Jolly Joker B - ŠK Halúska
26 Záchlumí - DC Circus Opočno
45 DCRK - Jolly Joker A
Letohradští Supi - Rampušák team I.
RSK Darts team - Medvědi Jablonné
________________________________________________________________________________________________________
9. kolo
26 Záchlumí - Jolly Joker B
Jolly Joker A - ŠK Halúska
DC Circus Opočno - Letohradští Supi
Rampušák team I. - RSK Darts team
Medvědi Jablonné - Rampušák team II.
________________________________________________________________________________________________________
10. kolo
Jolly Joker A - Jolly Joker B
ŠK Halúska - 45 DCRK
Rampušák team I. - 26 Záchlumí
Jolly Joker A - Rampušák team II.
Medvědi Jablonné - Letohradští Supi