Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Sezóna 2010/2011 - Souhrn 1. - 5. kolo Ligové soutěže

LIGOVÁ SOUTĚŽ DRUŽSTEV BĚŽÍ NA PLNÉ OBRÁTKY, ABY NAPLNILA SVŮJ SCÉNÁŘ, KTERÝ PÍŠE 30.SOUTĚŽNÍCH KOL V ZÁKLADNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE. TOTO DRAMA BUDE ZAKONČENO FINÁLOVÝM TURNAJEM DRUŽSTEV V ČERVNU PŘÍŠTÍHO ROKU.

LETOS SE DO SOUTĚŽE PŘIHLÁSILO 15 DRUŽSTEV, A TAK LIGOVÁ SOUTĚŽ VOŠS MÁ PŘESTÁVKU POUZE O VÍKENDECH, KDY POŘÁDÁ NÁŠ SVAZ TURNAJE KATEGORIE MASTERS A GRAND -TJ. KAŽDOU TŘETÍ SOBOTU V MĚSÍCI, KROMĚ PROSINCE, KDY JE VOLNO.

MÁME ZATÍM ODEHRÁNO 5.KOL A TEPRVE NYNÍ JSEM SCHOPEN DOHNAT RESTY V PODOBĚ ČLÁNKŮ O LIGOVÝCH UTKÁNÍCH DOSUD ODEHRANÝCH.

HNED OD PRVNÍHO KOLA SE ZAČALO RÝSOVAT ČELO I CHVOST LIGOVÉHO POLE. SKVĚLÝ VSTUP DO SOUTĚŽE PŘEDVEDLI HRÁČI EXPIVOVAR I+H TEMU HOŘICE. PO VÍTĚZSTVÍ V PRVNÍM KOLE V HOŘICKÉM DERBY NAD TSUNAMI BATALION V POMĚRU 18-1 SE AŽ DO 5. KOLA POČÍTALA POUZE VÍTĚZSTVÍ. POSTUPNĚ V DALŠÍM DERBY VÝHRA NAD EXPIVOVAR BABINCEM 15-4, V UTKÁNÍ U NOVOVESKÝCH ČUŇAT (HRÁNO JIŽ V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH PO ŽÁDOSTI DOMÁCÍCH) DALŠÍ VÝHRA 15-4, VE 4. KOLE VÝHRA NAD STANDOU 13-6 A KONEČNĚ „TRHÁNÍ PIRANÍCH ZUBŮ“ NA RYBNÍČKU V JAROMĚŘI PŘI VÝHŘE 17-2. V 6.KOLE MÁME VOLNO A MUSÍME JEN DOUFAT, ŽE FORMU UDRŽÍME I PO PŘESTÁVCE, PROTOŽE DALŠÍ TĚŽKÉ ZÁPASY TEPRVE PŘIJDOU.

DALŠÍ ASPIRANT (A LOŇSKÝ VÍTĚZ ZÁKLADNÍ ČÁSTI I FINÁLOVÉHO TURNAJE) NA PŘÍČKY NEJVYŠŠÍ-RYCHLÝ ŠÍPY LODÍN- TAKÉ ZATÍM PROPLOUVAJÍ SOUTĚŽÍ BEZ ZAVÁHÁNÍ. PO VOLNU V 1.KOLE SE BORCI „OD SKLÁDKY“ DOČKALI ČTYŘ VÍTĚZSTVÍ A VYPADÁ TO, ŽE BUDOU OPĚT VELMI SILNÍ.

NA 2. MÍSTĚ PRŮBĚŽNÉHO POŘADÍ SE ZATÍM VYHŘÍVAJÍ NOVOVESKÝ ČUŇATA S JEDNOU PROHROU, STEJNĚ JAKO TŘETÍ ČERNÝ KŮŇ, KTERÝ TROCHU PŘEKVAPIVĚ PROHRÁL DOMA SE ŠMOULY Z V. POŘÍČÍ 7-12. PRÁVĚ ŠMOULOVÉ DRŽÍ MÍSTO PÁTÉ PO DVOU PROHRÁCH-KDYŽ TROCHU PŘEKVAPIVĚ NEZVLÁDLI ZÁPAS S LEXOU A PAK DOMA S RŠ LODÍN. PRÁVĚ LEXA TEAM A ČERTI Z PEKLA NAD ZDOBNICÍ JSOU NA 6. RESP. 7. MÍSTĚ. PRŮBĚŽNÉ 8. MÍSTO ZARUČUJÍCÍ POSTUP NA FINÁLOVÝ TURNAJ DRUŽSTEV ZATÍM DÍKY SKÓRE DRŽÍ BĚLSKÉ GUMY.

LOŇSKÉ PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ SOUTĚŽE – DC KUMBURK NOVÁ PAKA – I PO VÝRAZNÉM POSÍLENÍ KÁDRU, LETOS SPÍŠE KLOPÝTÁ SOUTĚŽÍ. PO VÝHŘE V 1. KOLE NAD ČERTY (17-2) UŽ POUZE 3X PROHRÁL, I KDYŽ PŘEVÁŽNĚ SE SILNÝMI SOUPEŘI (RŠ LODÍN 8-11 A S Č. KONĚM 5-14). TŘETÍ PROHRA S SK TACL LETOHRAD (14-5) JE SPÍŠ PŘEVAPENÍM. KOMENTÁŘ K JEDINÉMU VYHRANÉMU ZÁPASU V 1. KOLE POCHÁZÍ Z PERA P. PATOČKY, KAPITÁNA DC KUMBURK:

„Zápas začal opravdu dobře , hned první zápas vyzněl lépe pro hosty když Brkl porazil Patočku P. .Takže nebylo jasné jak s hosty naložit,ale od té doby si hráči DC Kumburk vzpomněli na loňskou úspěšnou sezonu a soupeři povolili už pouze jediný bod a to za stavu 9:1 , kdy opět Brkl porazil Kubištu . Do hry se zapojila i nová posila Patočka Jiří a své tři hry proměnil ve tři body.Poděkování hostům za vstřícnost a hurá do dalšího kola.“

DALŠÍ AUTENTICKÝ KONENTÁŘ ZE ZÁPASU 3. KOLA POCHÁZÍ OD ZDENDY VAISARA A TÝKÁ SE VELMI DOBRODRUŽNÉHO ZÁPASU JAROMĚŘSKÝCH RIVALŮ:

„Zápas byl po prvních čtyřech zápasech vyrovnaný,ale potom se rozjeli borci z rybníčku a skore se změnilo na 4-7 pro rybníček. Ale tímto jsme se nechtěli usmířit a Standa začal vystrkovat ostří a snížil na 7-8!!! A co na to rybníček?? Odpověděl už jen jednou výhrou a doufal že toto utkání do vede k vítězství ale David Holub ( Standa na Káru) to nebral a udělal důležity devátý bod. A tak se rozhodovalo v criketu kde Milan Koppu - Zdeněk Vaisar vyhráli 2-0 a tak porazili Rybníček 10-9 : Ale chtěl pochválit soupeře za bojovnost a za jejich skvělí hry!!!!! A poděkovat celýmu týmu ze Standy že to nevzdali a bojovali až do konce !!!!! Díky Zdeněk“

NA ZÁVĚR JEŠTĚ ZMÍNKU O DRUHÉM PÓLU TABULKY NA KTERÉM NALEZNEME EXPIVOVAR BABIBEC TEAM, KTERÝ NEOMYLNĚ NEVYKLÍZÍ POZICE VLONI VYDOBITÉ……NA TOMTO „MLADÉM PERSPEKTIVNÍM TÝMU ZAPÁLENÝCH ŽEN“ JE OBČAS VIDĚT ZÁBLEK LEPŠÍCH ČASŮ, ALE ZÁBLESKY JSOU TO DOBŘE MASKOVANÉ…..PŘESTO JIM ASI VŠICHNI DRŽÍME PALCE I PĚSTI NA RUKOU I NOHOU – HLAVNĚ „VYDRŽAŤ!“

OD DALŠÍHO (TJ. 6.KOLA) VÁM JIŽ BUDU PŘINÁŠET ČLÁNKY AKTUÁLNÍ, BEZPROSTŘEDNĚ PO ODEHRÁNÍ TOHO DANÉHO KOLA.

POKUD BY NĚKDO Z KAPITÁNŮ MĚL ZÁJEM O PODROBNĚJŠÍ POPIS/ROZBOR SVÉHO UTKÁNÍ, MŮŽE SVÉ POSTŘEHY SEPSAT A POSLAT NA REDAKČNÍ MAILOVOU ADRESU:

ALES.SIPKY@SEZNAM.CZ

KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK BUDE BEZ CENZURY POUŽIT A BUDE ZPESTŘENÍM PRO OSTATNÍ ČTENÁŘE.

Autor: AHP