Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Sezóna 2010/2011 - 6. kolo Ligové soutěže

Expivovar I+H team Hořice 1895

měl v tomto termínu volno

EXPIVOVAR I+H TEAM HC 1895 : VOLNO

Expivovar Babinec team Hořice 1895

zajížděl ke svému zápasu k Černým koním do Červeného Kostelce již v ranních hodinách, aby mohla tento zájezd absolvovat i kapitánka Renata. Ta tak dlouho vyjednávala změnu termínu, že nakonec stejně nemohla jet….nicméně, ani její přítomnost by „pravděpodobně určitě“ nezměnila nic zásadního na výsledku 17-2 pro domácí borce, i když se děvčata určitě rvala srdnatě, na třetí tým soutěže to nestačilo.

ČERNÝ KŮŇ Č.K. vs. EXPIVOVAR BABINEC TEAM HC 1895 : 17-2

PŘI POHLEDU NA VÝSLEDKOVOU LISTINU 6.KOLA LIGOVÉ SOUTĚŽE ZJISTÍME, ŽE JEDINÝM DRUŽSTVEM, KTERÉ VEZE CENNÉ BODY Z VENKOVNÍHO ZÁPASU JSOU BORCI Z NOVÉ VSI – POPULÁRNÍ TÝM ČUŇAT. ZA SVOU NEJDELŠÍ CESTU K ZÁPASU NAŠÍ LIGY BYLA ČUŇATA ODMĚNĚNA VÝHROU 17-2 NA VZDÁLENÉ HORKÉ PŮDĚ ČERTŮ Z PEKLA NAD ZDOBNICÍ.

OSTATNÍ DRUŽSTVA HÁJILA ÚSPĚŠNĚ SVÉ DOMÁCÍ TERČE PŘED VYBRAKOVÁNÍM. DOSUD LEHCE TÁPAJÍCÍ TÝM DC KUMBURK ZABRAL PROTI REGIONÁLNÍM KOLEGŮM Z BĚLÉ U PECKY A BYLO Z TOHO TEPRVE 2. VÍTĚZSTVÍ V SOUTĚŽI – TENTOKRÁT 12-7.

DALŠÍ DVA ZÁPASY SKONČILY SHODNĚ 10-9 PRO DOMÁCÍ, KDYŽ HLAVNĚ VÝSLEDEK Z RŮŽOVKY JAROMĚŘ JE PŘEKVAPENÍM KOLA. MÍSTNÍ RIVALOVÉ – LEXA TEAM A STANDA NA KÁRU TEAM – TOTIŽ SVEDLI TĚŽKÝ BOJ O DALŠÍ LIGOVÉ BODY NA DOMÁCÍCH TERČÍCH. NEZNÁM PODROBNÝ PRŮBĚH ZÁPASU (ZÁPIS ZATÍM NEDOŠEL), ALE PODLE VÝSLEDKU 10-9 PRO LEXU SE DÁ USUZOVAT NA PĚKNÝ NERVÁK.

DRUHÝM ZMÍNĚNÝM ZÁPASEM S VÝSLEDKEM 10-9 BYLO UTKÁNÍ NA KUKSU. MÍSTNÍ „Z KUKSUKLAN“ PŘIJELY OTESTOVAT PIRANĚ Z RYBNÍČKU. OPĚT PODLE KONEČNÉHO VÝSLEDKU A TAKÉ PODLE ODHADOVANÉHO ROZLOŽENÍ SIL BYLO I TOTO UTKÁNÍ VYROVNANÉ SE ŠŤASTNÝM KONCEM PRO DOMÁCÍ „MAGGIRUM“ TÝM.

K ZÁPASU S NEJBOHATŠÍM TÝMEM SOUTĚŽE DO NEJBOHATŠÍ VESNICE REGIONU (RŠ LODÍN) ZAJÍŽDĚL V NEDĚLI PROVINČNÍ TÝM TSUMANI BATALION HOŘICE. PO NADŠENÉM VÝKONU A NADĚJNÉM SNÍŽENÍ RUKOU GEORGIJE TOPALOVSKÉHO NA 1-3 SE DOMÁCÍ MAŠINA ROZJELA A TEPRVE ZA STAVU 15-1 TROCHU VODY DO MOTORU CHRSTLI „BAŤÁCI“ VOJTA TOMEŠ A STŘÍDAJÍCÍ MARTIN BALIHAR. KOSMETICKÁ ÚPRAVA VÝSLEDKU NA 15-3 BYLA POSLEDNÍM KLADNÝM POČINEM HOSTÍ. ZÁVĚREČNÝ CRICKET UPRAVIL SCÓRE NA KONEČNÝCH 16-3.

A DRUHÉ VELKÉ PŘEKVAPENÍ JSEM SI NECHAL NA ZÁVĚR DNEŠNÍHO ČLÁNKU. HODINU PO NEDĚLNÍM OBĚDĚ SE STRHLA BITVA MEZI SK TACL LETOHRAD A ŠMOULA TEAMEM Z VELKÉHO POŘÍČÍ. TÝM DOMÁCÍCH PODRUHÉ V SOUTĚŽI NAŠEL VÍTĚZNOU SESTAVU, KTERÁ SI PORADILA, SICE S NEÚPLNÝM, ALE SILNÝM TÝMEM ŠMOULŮ. DOMÁCÍ NASADILI K TRHÁKU HNED OD ZAČÁTKU UTKÁNÍ. VEDENÍ 3-0 DOKÁZALI JEŠTĚ HOSTÉ SNÍŽIT NA 3-2, POTÉ VŠAK ŠŇŮROU ŠESTI BODŮ ZÍSKALI DOMÁCÍ VEDENÍ 9-2. SNÍŽENÍ NA 9-4 JIŽ NIC NEZKOMPLIKOVALO. DESÁTÝ BOD PRO DOMÁCÍ SK TACL ZÍSKALA DVOJICE ROBERT TSCHÖPA-LUBOŠ RYBOVIČ. TEPRVE SERIÍ ČTYŘ BODŮ V ZÁVĚRU UTKÁNÍ HOSTÉ KORIGOVALI STAV NA 11-8.

NA ČELE TABULKY JE ČTVEŘICE DRUŽSTEV SE SHODNÝM ZISKEM 10-TI BODŮ, KDYŽ NOVOVESKÝ ČUŇATA A ČERNÝ KŮŇ MAJÍ PO JEDNÉ PROHŘE ZE ŠESTI DOSAVADNÍCH ZÁPASŮ, ZATÍMCO EXPIVOVAR I+H TEAM HOŘICE 1895 A RYCHLÝ ŠÍPY LODÍN JSOU BEZ PROHRY, ALE S JEDNÍM VOLNÝM TERMÍNEM NA KONTĚ. NA 5.MÍSTĚ SE ZISKEM 8-MI BODŮ HNÍZDÍ MILÉ PŘEKVAPENÍ SOUTĚŽE – LEXA TEAM RŮŽOVKA JAROMĚŘ. JEJICH DVĚ PROHRY V SOUTĚŽI JIM POSTUPNĚ PŘIPRAVILA ČUŇATA V 5.KOLE, ALE HLAVNĚ PROHRA V ÚVODNÍM KOLE NA BĚLSKÝCH GUMÁCH MŮŽE MRZET. NA 6. A 7. MÍSTĚ NAJDEME DVA ŠESTIBODOVÉ TÝMY – ŠK ŠMOULA TEAM A ČERTI PEKLO. PĚT TÝMŮ ZATÍM BOJUJE O MÍSTO OSMÉ. SE ZISKEM 4 BODŮ JSOU TO BĚLSKÝ GUMY, Z KUKSUKLAN, SK TACL, DC KUMBURK A STANDA NA KÁRU. PIRANĚ Z RYBNÍČKU A TSUNAMI BATALION ZATÍM VYHRÁLI POUZE JEDNOU A V TABULCE TAK TVOŘÍ „PŘEDSKOKANY“ PRO ZATÍM POSLEDNÍ „PRVNÍ RYZE ŽENSKÝ TÝM“ EXPIVOVAR BABINEC TEAM HOŘICE 1895.

NÁSLEDUJÍCÍ 7.KOLO SOUTĚŽE NABÍZÍ MNOHO ZAJÍMAVÝCH ZÁPASŮ. JEN NAMÁTKOU: VEDOUCÍ ČUŇATA PŘIVÍTAJÍ TŘETÍ KONĚ, DC KUMBURK JEDE POTVRDIT STOUPAJÍCÍ FORMU NA KOBEREČEK RODINNÉ NÁLEVNY U KÖHLERŮ, V JEDINÉM NEDĚLNÍM ZÁPASE JEDE EXPIVOVAR I+H TEAM BOJOVAT O ČELO TABULKY NA MRAZIVOU PŮDU DO KUKSU. K PRVNÍ VÝHŘE V SOUTĚŽI SE PRÝ SCHYLUJE NA BABINCI V EXPIVOVARU HOŘICE. SICE PŘIJEDOU VELMI DLOUHOU DOBU NEPORAŽENÍ BORCI RŠ LODÍN, ALE TĚŽKO ŘÍCI JAKÉ ZBRANĚ JSOU SCHOPNA DĚVČATA POUŽÍT…ŽE BY ZBRANĚ ŽENSKÉ…

NA TÉTO ADRESE MŮŽETE PŘISPÍVAT SVÝMI POSTŘEHY Z LIGOVÝCH I JINÝCH ŠIPKOVÝCH ZÁPASŮ:

ALES.SIPKY@SEZNAM.CZ

Autor: AHP