Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Sezóna 2010/2011 - 8. kolo Ligové soutěže

...

Expivovar I+H team Hořice 1895

přivítal v Šipkovém klubu Expivovaru dalšího soupeře. Tentokrát borce z Jaroměře. Lexa team byl a zůstal na 5. místě tabulky, tak se čekal dramatický zápas. Domácích se sešlo jako na dva zápasy. Později se tak ukázalo, jak máme silnou „lavičku“. Po vystřídání základní sestavy za stavu 9-2 (Pospíšil Martin, Pour H. Aleš, Syrovátka Jiří a Myška Aleš) se i náhradní „komando“ (Adamec Michal, Bajer Patrik, Baloun František) postaralo o celkové vítězství 14-5.

EXPIVOVAR I+H TEAM HC 1895

vs.

LEXA TEAM RŮŽOVKA JAROMĚŘ: 14-5

Expivovar Babinec team Hořice 1895

zajížděl k dalšímu zápasu do Letohradu s SK Tacl. Děvčata (Vychytilová Renata, Nosková Martina, Malendová Lenka a Lánská Radka) si po návratu pochvalovala příjemné prostředí, vstřícnost domácích a chutné občerstvení připravené Pepou Dolečkem. Bohužel následovala další prohra, ale příjemný zážitek s prima lidmi vyvážil tíživost prohry…O čestné body se za hosty postupně zasloužily Lenka Malendová (6-1), Martina Nosková (8-2) a Renata Vychytilová (8-3). Jen benjamínek týmu (mladičká R. Lánská) vyšel bodově naprázdno.

SK TACL LETOHRAD

vs.

EXPIVOVAR BABINEC TEAM HC 1895 : 16-3

V 8. KOLE SOUTĚŽE MĚLI VOLNO HRÁČI Z KUKSUKLANU KUKS (NYNÍ TAKÉ ZNÁMÍ JAKO „MAGGIRUM TEAM“), ZATÍMCO NA OSTATNÍCH KOLBIŠTÍCH SE URPUTNĚ BOJOVALO O DALŠÍ BODY. A NEBYLA NOUZE O PŘEKVAPIVÉ A VELMI PŘEKVAPIVÉ VÝSLEDKY.

ČERTI Z PEKLA NAD ZDOBNICÍ DOMA TROCHU PŘEKVAPIVĚ NESTAČILI NA PIRANĚ Z RYBNÍČKU JAROMĚŘ A NECHALI SE „SEŽRAT“ V POMĚRU 5 KU 14. ZÁPAS BYL VYROVNANÝ POUZE DO STAVU 2-2. PAK HOSTÉ ŠŇŮROU VÝHER POSTUPNĚ ODSKOČILI NA 2-5 A 3-11, POTÉ DOSTALI PROSTOR I HRÁČI A HRÁČKY ZE STŘÍDAČKY A DOMÁCÍ KOSMETICKY SNÍŽILI NA 5-11, ABY SE HOSTÉ DOPRACOVALI AŽ NA KONEČNÝCH 5-14.

ČERNÝ KŮŇ Z Č. KOSTELCE POKRAČUJE VE VÍTĚZNÉM TAŽENÍ. TENTOKRÁT SI DOMA PORADIL SE STANDA NA KÁRU TEAMEM 14-5. DOMÁCÍ VEDLI JIŽ 9-0. TEPRVE ZA TOHOTO STAVU PRVNÍ BOD PRO HOSTY UHRÁL TOMÁŠ HAVEL, KDYŽ PORAZIL LENKU DANIELKOVOU A NA 9-2 JEŠTĚ SNÍŽIL JIŘÍ KORELUS VÝHROU NAD RENDOU JIRÁSKEM. PAK JIŽ DÁDA CHRÁSKA PORAZIL HYNKA DOČEKALA 2-1 NA LEGY A 10. BOD BYL NA SVĚTĚ. ZA HOSTY JEŠTĚ ZMÍRNILI PROHRU SVÝMY BODY ZDENĚK VAISAR A HYNEK DOČEKAL VE DVOJICÍCH I VE SVÝCH ZÁPASECH JEDNOTLIVCŮ, ALE RUDA CHMELÍK, DÁDA CHRÁSKA A RENÉ JIRÁSEK NEDOPUSTILI DALŠÍ ZTRÁTY A TAK SE SCÓRE ZASTAVILO NA ČÍSLE 14-5.

DALŠÍM SLEDOVANÝM UTKÁNÍM BYL MAČ MEZI TÁPAJÍCÍM TÝMEM DC KUMBURK A TSUNAMI BATALION HOŘICE. DOMÁCÍ KONEČNĚ ZABRALI A VÝSLEDKEM BYLA PŘESVĚDČIVÁ VÝHRA 17-2. ZA HOSTY DOKÁZALI SNÍŽIT POUZE MARTIN NANÁČIK NA 1-2 A VOJTA TOMEŠ NA 2-9. JINAK EXCELOVALI DOMÁCÍ V SESTAVĚ PAVEL PATOČKA, MARTIN SUCHÝ, PAVEL ULRICH, TOMÁŠ KUBIŠTA A STŘÍDAJÍCÍ ZBYNĚK HALMO. KRÁTKÉ ZHODNOCENÍ LIGOVÉHO DĚNÍ NA PACE ZASLAL PAVEL PATOČKA, TAK VÁM HO ZDE PŘINÁŠÍM: „Hosté z Tsunami přijeli posíleni o dva Voštěpáky, ale na nás to nestačilo. Pouze stav 2:1 byl chvilku vyrovnaný , pak to byl fičák , druhý a zároveň poslední bod hostů padl v 11. hře , sláva vítězům, čest poraženým.“

POKUD JSEM V ZÁHLAVÍ ČLÁNKU PŘEDESÍLAL NĚCO O PŘEKVAPIVÝCH VÝSLEDCÍCH, VĚZTE, ŽE MÁME PRÁVĚ JEDEN PŘED SEBOU. ( A TO TEN NEJVĚTŠÍ ŠOK NÁS TEPRVE ČEKÁ). BĚLSKÝ GUMY DOMA NASTOUPILY PROTI ŠMOULA TEAMU V. POŘÍČÍ A DOKÁZALY ZVÍTĚZIT 10-9 !!! VELMI RÁD BYCH VÁM POPSAL PRŮBĚH TOHOTO ZAJISTÉ DRAMATICKÉHO ZÁPASU, ALE NENÍ TO, BOHUŽEL, MOŽNÉ, PROTOŽE DO DNEŠNÍHO DNE NEMÁM Z TOHOTO UTKÁNÍ ZÁPIS !!! COŽ JE URČITĚ ŠKODA. A NAVÍC TO BUDE S VÝSTRAŽNOU POKUTOU !

NO A NA ZÁVĚR JSEM SI NECHAL PECKU NEJVĚTŠÍHO KALIBRU ! ZÁPIS Z TOHOTO UTKÁNÍ JSEM ZROVNA OBDRŽEL, TAK HO MŮŽEME DETAILNĚ ROZEBRAT. JAK JISTĚ TUŠÍTE, JEDNÁ SE O ZÁPAS RŠ LODÍN vs. NOVOVESKÝ ČUŇATA. DOMÁCÍ BEZ NEJVĚTŠÍCH OPOR, V „LIDOVÉM SLOŽENÍ“ (LUKÁŠ ŠVORC, OTA ŠPRINC, ZDENĚK BEK, DUŠAN ŠTANCL A STŘÍDAJÍCÍ PAVEL DEML) NESTAČILI NA HOSTY Z NOVÉ VSI (OLDA ČÍŽ, MARTIN HADAČ, MAREK DOLEŽAL, JIŘÍ KOŠŤÁK A STŘÍDAJÍCÍ „ČUŇAS“ ČONKA, SLÁVEK ROSECKÝ). UTKÁNÍ TO BYLO VYROVNANÉ A VE VEDENÍ SE STŘÍDALA OBĚ DRUŽSTVA. DOMÁCÍ VEDLI 2-0, SROVNÁNO NA 2-2, 3-2, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, PAK DOMÁCÍ ŠŇŮROU TŘÍ BODŮ ODSKOČILI NA 8-6 A ZDÁLO SE BÝTI ROZHODNUTO, ALE CHYBA LÁVKY..! VŠECH 5 ZBÝVAJÍCÍCH ZÁPASŮ, VČETNĚ ZÁVĚREČNÉHO CRICKETU, DOKÁZALI URVAT HOSTÉ (4 UTKÁNÍ Z PĚTI 1-2 NA LEGY !) A PŘEKVÁPKO BYLO NA SVĚTĚ. CESTU ZPĚT DO NOVÉ VSI MOC NEZÁVIDÍM ŘIDIČI, KTERÝM BYL PRAVDĚPODOBNĚ SLÁVEK ROSECKÝ, ALE JINAK SE URČITĚ V TÁBOŘE HOSTUJÍCÍCH ČUŇAT SLAVILO DLOUHO.

NA TÉTO ADRESE MŮŽETE PŘISPÍVAT SVÝMI POSTŘEHY Z LIGOVÝCH I JINÝCH ŠIPKOVÝCH ZÁPASŮ:

ALES.SIPKY@SEZNAM.CZ

Autor: AHP